У Покровському соборі та на Личаківському кладовищі відбулись поминальні заходи з нагоди 40-го дня від загибелі Бориса Возницького

На 1 липня 2012 року припав 40-ий день від смерті Героя України Бориса Григоровича Возницького. Згідно Церковної традиції цього дня у кафедральному соборі Покрови Пресвятої Богородиці м. Львова була піднесена посилена молитва за спокій душі раба Божого Бориса.

У цей день була звершена заупокійна Божественна Літургія за, блаженної пам’яті, Борисом Возницьким. Наприкінці Літургії була відслужена заупокійна літія, перед якою до усіх присутніх зі словом-спомином звернувся ключар собору прот. Павло Кочкодан, який розповів про аскетичне життя Бориса Возницького, його діяльну любов до Бога та України.

За богослужінням молилась дочка Бориса Григоровича пані Лариса, рідні, колеги по роботі, а також всі, хто любив та поважав покійного.

Після богослужінь у Покровському соборі, поминальні заходи продовжилися на Личаківському кладовищі. На полі почесних поховань перед могилою Бориса Возницького була звершена заупокійна панахида, відправу якої з благословення керуючого очолив вікарій єпархиї Преосвященний єпископ Городоцький Юліан.

Його Преосвященству співслужили проректор Львівської православної богословської академії прот. Михаїл Сивак та ієрей Василій Горгут.

Помолитися за упокій душі Бориса Возницького на кладовище прибуло близько 20 осіб, зокрема родина, співробітники і найближчі друзі.

Після завершення панахиди Преосвященний єпископ Юліан виголосив проповідь, у якій наголосив на важливості молитви за померлих.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії




print the material