У Покровському кафедральному соборі близько двох сотень вірян приступили до Таїнства Соборування

6 квітня 2016 року, в середу четвертої седмиці Великого посту, в кафедральному соборі Покрова Пресвятої Богородиці м. Львова близько двох сотень вірян приступили до Таїнства Соборування.


Таїнство звершували, зокрема, клірики Покровського собору: ключар собору протоієрей Павло Кочкодан, проректор Львівської православної богословської академії протоієрей Михаїл Сивак, головний редактор єпархіальної православної інтернет-радіостанції "Град Лева" протоієрей Віктор Кайда, завідувач канцелярії Львівського єпархіального управління ієрей Артемій Бабленюк, а також

священик Свято-Володимирського храму м. Ганновер (Федеральна Республіка Німеччина) протоієрей Андрій Федчишин і протоієрей Юрій Шмід.

Опісля Таїнства Соборування розпочалась Божественна Літургія Ранішеосвячених Дарів, за якою віряни, що прийняли Соборування, мали змогу приступити також і до Таїнств Святої Сповіді та Причастя.


Таїнство Собрування займає особливе місце серед інших, бо через нього зміцнюється тілесне і духовне здоров'я християнина, подаються сили для подолання тілесних немочей і душевних пристрастей. Хибною є думка, наче Соборування звершується лише над важко хворими чи людьми, що перебувають у передсмертному стані. Єлеєосвячення є Таїнством потрібним, спасительним і корисним для усіх християн.


У Покровському кафедральному соборі протягом цьогорічного Великого посту Таїнство Соборування звершуватиметься також 14 квітня (четвер), о 18 год. Запрошуємо приступити до Таїнства Соборування всіх бажаючих вірян нашої єпархії.Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

Переглядів: 1555

print the material