У Передсвято Воздвиження керуючий єпархією звершив всенічне бдіння з Чином Воздвиження Хреста у Покровському кафедральному соборі

26 вересня, у Передсвято Воздвиження Чесного і Животворчого Хреста Господнього, Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій звершив всенічне бдіння у кафедральному соборі Покрови Пресвятої Богородиці м. Львова.

Його Високопреосвященству співслужив вікарій єпархії Преосвященний єпископ Городоцький Юліан, а також духовенство у складі: благочинного єпархії, секретаря єпархіального управління прот. Володимира Бачинського, ректора Львівської православної богословської академії прот. Ярослава Ощудляка, ключара собору прот. Павла Кочкодана, прот. Ярослава Хомина, проректора ЛПБА прот. Михаїла Сивака, прот. Романа Коваля, благочинного академічного храму, інспектора ЛПБА ієрея Андрія Лотоцького, викладача ЛПБА ієрея Назарія Лозинського, ієрея Василія Горгута, ієрея Андрія Кочкодана, ієрея Андрія Сеніва.

За утренею, після великого славослів'я і винесення Святого Хреста з вівтарної частини храму, Високопреосвященний митрополит Димитрій на середині собору звершив Чин Воздвиження Хреста.

За богослужінням молились студенти ЛПБА, а також радник митрополита Димитрія із зовнішніх зв'язків і суспільно-політичних комунікацій А.В. Юраш.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

print the material