У переддень свята Входу Господнього до Єрусалиму Високопреосвященний митрополит Димитрій звершив всенічне бдіння у Покровському соборі

7 квітня у переддень свята Входу Господнього до Єрусалиму Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій звершив всенічне бдіння у кафедральному соборі Покрови Пресвятої Богородиці м. Львова.

Його Високопреосвященству співслужили: ключар собору прот. Павло Кочкодан, прот. Йосиф Стегній, прот. Ярослав Хомин, проректор Львівської православної богословської академії ієрей Михаїл Сивак, викладач ЛПБА ієрей Андрій Лотоцький, ієрей Василій Горгут, ієрей Андрій Сенів, ієрей Андрій Кочкодан.

Після Євангельського читання Владика Димитрій звершив освячення лози, що пізніше була роздана вірянам, які молились за вечірнім богослужінням, а також освятив вербове галуззя, що було принесене цього дня до храму вірянами, як символ того пальмового віття, яким юдеї встеляли дорогу Месії, Який за тиждень до Своїх Хресних Страждань зі славою входив до Єрусалиму.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

print the material