У неділю Всіх святих землі Української Митрополит Димитрій очолив Божественну літургію у кафедральному соборі Різдва Христового м. Тернопіль

4 липня 2021 року, в неділю Всіх святих землі Української, Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій, на запрошення архієпископа Тернопільського і Бучацького Тихона очолив Божественну літургію у кафедральному соборі Різдва Христового м. Тернопіль.


У цей день молитовно вшановується Чудотворна ікона Божої Матері «Тернопільська». Тож до собору завітали гості з різних куточків України.

За літургією митрополиту Димитрію співслужили: архієпископ Чернівецький і Хотинський Герман, правлячий архієрей Тернопільсько-Бучацької єпархії архієпископ Тихон, єпископ Володимир-Волинський і Турійський Матфея, єпископ Запорізький і Мелітопольський Фотій та численне духовенство.

Після відпусту владика Димитрій звернувся до присутніх зі словом проповіді. В свою чергу архієпископ Тихон привітав усіх з величним святом та подякував усім за спільну святкову молитву.

По завершенні Богослужіння духовенство разом з вірянами урочистою ходою пройшли навколо кафедрального храму та спільно піднесли молитви до Покровительки міста Тернополя Пресвятої Богородиці перед Її Чудотворною іконою.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

print the material