У неділю про блудного сина очільник єпархії звершив Літургію у Покровському соборі і рукопоклав у сан диякона Володимира Жураківського

8 лютого 2015 року, у неділю про блудного сина, Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій звершив Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого у кафедральному соборі Покрова Пресвятої Богородиці м. Львова.


Його Високопреосвященству співслужили: протоієрей Ярослав Хомин, проректор Львівської православної богословської академії протоієрей Михаїл Сивак головний редактор єпархіальної православної інтернет-радіостанції "Град Лева" протоієрей Віктор Кайда.

За Літургією молилися ключар собору протоієрей Павло Кочкодан і завідувач канцелярії Львівського єпархіального управління ієрей Артемій Бабленюк.

Після Євангельського Архіпастир виголосив проповідь.

Опісля потрійної ектенії Високопреосвященний митрополит Димитрій прочитав молитву, що читається під час Літургії чи молебного співу у дні неспокою та нашестя ворогів на державу і Батьківщину нашу.

За Літургією, після попередньо звершених постригу у читці й іподияконської хіротесії, Високопреосвященний митрополит Димитрій рукопоклав у сан диякона студента II року навчання магістратури ЛПБА Володимира Жураківського.

Після прийняття духовенством Таїнства Причастя Архіпастир звернувся до новопоставленого диякона з настановчим словом.

Окрім того, Високопреосвященний митрополит Димитрій звернувся зі словом до вірян, розповівши про історію ікони "Богородиця Знамення", переданої в дар Покровському собору напередодні меценатом академіком НААН України п. Ігорем Грициняком.

Насамкінець Владика Димитрій наділив учасників богослужіння архіпастирським благословенням.

print the material