У неділю м'ясопусну, день свята Стрітення Господнього, очільник єпархії звершив Літургію, рукопоклав у сан диякона Андрія Матвієнка й освятив свічки у Покровському соборі

15 лютого 2015 року, у неділю м'ясопусну, про Страшний суд, день свята Стрітення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа, Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій звершив Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого у кафедральному соборі Покрова Пресвятої Богородиці м. Львова.


Його Високопреосвященству співслужили: ключар собору протоієрей Павло Кочкодан, головний редактор єпархіальної православної інтернет-радіостанції "Град Лева" протоієрей Віктор Кайда, ієрей Андрій Кочкодан, голова єпархіального консультативного центру кризових станів, психосоматичних розладів та депресій ієрей Сергій Кирилюк.

За Літургією молилися протоієрей Ярослав Хомин і проректор Львівської православної богословської академії протоієрей Михаїл Сивак.

Після Євангельського Архіпастир виголосив проповідь.

За Літургією, після попередньо звершених постригу у читці й іподияконської хіротесії, Високопреосвященний митрополит Димитрій рукопоклав у сан диякона студента I курсу бакалаврату ЛПБА Андрія Матвієнка.

Після прийняття духовенством Таїнства Причастя Архіпастир звернувся до новопоставленого диякона з настановчим словом.

Після завершення Літургії Високопреосвященний митрополит Димитрій привітав першого митрополичого протодиякона Симеона Пігуру зі 60-річчям від дня народження і від імені Святійшого Патріарха Філарета нагородив іменинника високою церковною відзнакою - орденом Христа Спасителя.

Також Владика Димитрій у співслужінні духовенства звершив водосвятний молебень та окропив освяченою водою свічки, принесені, згідно церковної традиції, вірянами.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

ВІДЕОРЕПОРТАЖ >>>

ПРОПОВІДЬ >>>

print the material