У неділю 7-му після Пасхи Високопреосвященний митрополит Димитрій звершив Божественну Літургію у Покровському кафедральному соборі

1 червня 2014 року, у неділю 7-му після Пасхи, день пам'яті святих отців І Вселенського Собору, Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій звершив Божественну Літургію свт. Іоана Золотоустого у кафедральному соборі Покрова Пресвятої Богородиці м. Львова.


Його Високопреосвященству співслужили: ключар прот. Павло Кочкодан, насельник чоловічого Свято-Георгієвського монастиря на Козацьких Могилах (с. Пляшева, Рівненська єпархія) ієромонах Онуфрій Ляда, прот. Роман Коваль, головний редактор православної інтернет-радіостанції єпархії "Град Лева" прот. Віктор Кайда, ієрей Маркіян Салабай.

За богослужінням молились клірики собору: проректор Львівської православної богословської академії прот. Михаїл Сивак і завідувач канцелярією Львівського єпархіального управління ієрей Артемій Бабленюк.

Після Євангельського читання Архіпастир виголосив проповідь.

Участь у богослужінні взяв головний лікар Львівської обласної клінічної лікарні Михайло Гичка.

Наприкінці потрійної ектенії Високопреосвященний митрополит Димитрій прочитав молитву, що читається під час Літургії чи молебного співу у дні неспокою та нашестя ворогів на державу і Батьківщину нашу, самостійно укладену на підставі відповідного чинопослідування, взятого з требника свт. Петра Могили, митрополита Київського.

Ця молитва була подана для розгляду Святійшому Патріарху Філарету і Предстоятель дав своє благословення для її загальноцерковного вжитку.

Насамкінець Владика Димитрій наділив учасників богослужіння архіпастирським благословенням.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

ПРОПОВІДЬ >>>

print the material