У неділю 4-ту після П'ятидесятниці Високопреосвященний митрополит Димитрій звершив Божественну Літургію у Покровському кафедральному соборі

6 липня 2014 року, у неділю 4-ту після П'ятидесятниці, Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій звершив Божественну Літургію свт. Іоана Золотоустого у кафедральному соборі Покрова Пресвятої Богородиці м. Львова.


Його Високопреосвященству співслужили: проректор Львівської православної богословської академії прот. Михаїл Сивак, прот. Роман Коваль, прот. Юрій Шмід, ієрей Маркіян Салабай.

За богослужінням молились клірики собору: прот. Ярослав Хомин і завідувач канцелярією Львівського єпархіального управління ієрей Артемій Бабленюк.

Після Євангельського читання Архіпастир виголосив проповідь.

Наприкінці потрійної ектенії Високопреосвященний митрополит Димитрій прочитав молитву, що читається під час Літургії чи молебного співу у дні неспокою та нашестя ворогів на державу і Батьківщину нашу, самостійно укладену на підставі відповідного чинопослідування, взятого з требника свт. Петра Могили, митрополита Київського.

Також, згідно благословення Предстоятеля Церкви Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, за богослужінням були піднесені молитви за спокій душі новопреставленого Предстоятеля Української Православної Церкви у єдності з Московським Патріархатом блаженнішого митрополита Володимира Сабодана, що спочив у Бозі вранці 5 липня 2014 року.

Після завершення Літургії Владика Димитрій наділив учасників богослужіння архіпастирським благословенням.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

ВІДЕОРЕПОРТАЖ >>>

ПРОПОВІДЬ >>>

print the material