У неділю 4-ту після П'ятидесятниці керуючий єпархією відвідав Городоцьке благочиння та освятив дзвіницю Гавриїлівського храму с. Бучали, збудовану на честь 1025-ліття Хрещення Руси-України

21 липня, у неділю 4-ту після П'ятидесятниці, Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій з Архипастирським візитом відвідав Городоцьке благочиння, де звершив Божественну Літургію у храмі Архангела Гавриїла с. Бучали, а після її завершення - чин освячення нової дзвіниці, збудованої на честь славного ювілею 1025-ліття Хрещення Руси-України.


Його Високопреосвященству співслужили: благочинний єпархії, секретар єпархіального управління прот. Володимир Бачинський, благочинний Городоцького благочиння прот. Роман Шак, настоятель храму прот. Андрій Хміль та духовенство благочиння.

Участь у богослужінні взяв народний депутат Україний Ярослав Васильович Дубневич, постійний меценат парафії.

Під час звершення малого входу Високопреосвященний митрополит Димитрій урочисто нагородив настоятеля прот. Андрія Хміля черговою богослужбовою нагородою - хрестом з прикрасами.

Наприкінці Літургії Архиастир виголосив проповідь.

У свою чергу, зі совом подяки на адресу Владики Димитрія за візит та звершене богослужіння звернувся настоятель парафії.

На пам'ятку про візит, звершену Літургію та освячення дзвіниці о. Андрій подарував Архипастирю картину із зображенням Гавриїлівського храму та нової дзвіниці, написану маленькою парафіянкою церкви Архангела Гавриїла.

Також Високопреосвященний митрополит Димитрій за понесені труди відзначив парафіяльну громаду громаду благословенною архиєрейською грамотою, а також вручив грамоту настоятелю прот. Андрію Хмілю, яка засвідчує дійсність отриманої за богослужінням богослужбової нагороди.

З благословення Високопреосвященного митрополита Димитрія присутнє духовенство та парафіяльна громада привітали благочинного єпархії прот. Володимира Бачинського, який цього дня святкував 45-річчя від дня народження.

Після завершення Літургії був звершений чин освячення дзвіниці і дзвонів, опісля якого Владика Димитрій та священики вдарили у дзвони і вперше над церковним подвір'ям та усім селом пролунав їх дзвін.

На завершення візиту Владика Димитрій наділив учасників богослужіння архипастирським благословенням.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

ВІДЕОРЕПОРТАЖ >>>

ПРОПОВІДЬ >>>

print the material