У неділю 30-ту після П'ятидесятниці після Різдва Христового Високопреосвященний митрополит Димитрій звершив Божественну Літургію в Покровському кафедральному соборі

12 січня 2019 року, в неділю 30-ту після П'ятидесятниці, після Різдва Христового, день пам'яті Йосифа Обручника, царя Давида і Якова брата Господнього, Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій звершив Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого в кафедральному соборі Покрова Пресвятої Богородиці м. Львова.


Його Високопреосвященству співслужили: протоієрей Андрій Кочкодан, завідувач канцелярії Львівського єпархіального управління ієрей Артемій Бабленюк, ієрей Назарій Тишинський, ієрей Юрій Жук-Гординський.

За богослужінням молився: головний редактор єпархіальної православної інтернет-радіостанції "Град Лева" протоієрей Віктор Кайда.

Після Євангельського читання Архіпастир виголосив проповідь.

Після завершення Літургії Владика Димитрій наділив архіпастирським благословенням учасників богослужіння.

На завершення, до кафедрального собору Покрова Пресвятої Богородиці м. Львова завітали з колядою хор з храму Архистратига Михаїла с. Перв'ятичі (Сокальського благочиння) на чолі з настоятелем парафії протоієреєм Василем Михайлишином і дітки недільної школи храму Архистратига Божого Михаїла с. Ков'ярі, (Пустомитівського благочиння) на чолі з настоятелем парафії священиком Олексієм Саківом.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії

print the material