У неділю 3-тю після П'ятидесятниці керуючий єпархією відвідав Кам'янко-Бузьке благочиння та звершив приурочене до ювілею Хрещення Руси-України оновлення Свято-Іллінського храму с. Колоденці

14 липня, у неділю 3-тю після П'ятидесятниці, Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій з Архипастирським візитом відвідав Кам'янко-Бузьке благочиння, де звершив чин оновлення храму святого пророка Іллі с. Колоденці, освятивши новий престол, та Божественну Літургію в оновленому храмі.


Оновлення церкви було приурочено до 1025-літнього ювілею Хрещення Руси-України.

Його Високопреосвященству співлужили: благочинний єпархії, секретар єпархіального управління прот. Володимир Бачинський, ректор Львівської православної богословської академії прот. Ярослав Ощудляк, благочинний Кам'янко-Бузького благочиння прот. Михаїл Піх, настоятель храму прот. Ярослав Шикула та духовенство благочиння.

Наприкінці Літургії Архипастир виголосив проповідь.

У свою чергу, зі словом подяки за візит та звершене богослужіння на адресу Високопреосвященного митрополита Димитрія звернувся настоятель храму прот. Ярослав Шикула.

Також Владика Димитрій відзначив благословенними архиєрейськими грамотами найбільш активних парафіян і меценатів Свято-Іллінської громади.

На завершення візиту Владика Димитрій наділив архипастирським благословенням учасників богослужіння.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

print the material