У неділю 3-тю після Пасхи керуючий єпархією відвідав Золочівське благочиння і з нагоди престольного свята звершив Літургію у Воскресенському храмі м. Золочева

4 травня 2014 року, у неділю 3-тю після Пасхи, день пам'яті святих жон-мироносиць і праведних Йосифа Аримафейського і Никодима, Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій з Архіпастирським візитом відвідав Золочівське благочиння та з нагоди престольного свята і 410-ліття освячення церкви звершив Божественну Літургію свт. Іоана Золотоустого у Воскресенському храмі м. Золочева.


Його Високопреосвященству співслужили: благочинний єпархії, секретар єпархіального управління прот. Володимир Бачинський, благочинний Золочівського благочиння, настоятель храму прот. Володимир Легкий, благочинний Бродівського благочиння прот. Василій Шира, проректор Львівської православної богословської академії прот. Михаїл Сивак, духовенство Золочівського і Бродівського благочинь.

Участь у Літургії взяли представники міської та районної влади, зокрема міський голова Золочева Ігор Гриньків.

Також на спільну соборну молитву до храму прибуло кількасот вірян.

Наприкінці богослужіння Архіпастир виголосив проповідь.

У свою чергу, зі словом подяки на адресу Владики Димитрія за візит та звершене богослужіння звернувся настоятель парафії.

Також з нагоди круглої дати з дня освячення храму Високопреосвященний митрополит Димитрій відзначив духовенство і громаду парафії, а також її меценатів і благодійників благословенними Архієрейськими грамотами.

Опісля завершення Літургії керуючий єпархією поспілкувався з представниками регіональних ЗМІ, зокрема дав інтерв'ю для місцевої газети.

На завершення візиту до парафії Владика Димитрій наділив архіпастирським благословенням учасників богослужіння.

Після богослужіння у храмі Високопреосвященний митрополит Димитрій відвідав братську могилу воїнів, що загинули під час Другої світової війни у боях за Львів під час військової операції, відомої як "Колтівський прорив".

У цій братській могилі похований дід Владики Димитрія по батьковій лінії - сержант Семен Михайлович Рудюк. Архіпастир помолився за спокій душ загиблих воїнів та звершив покладання квітів до меморіалу, що є частиною комплексу братської могили.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

ВІДЕОРЕПОРТАЖ >>>

ПРОПОВІДЬ >>>

print the material