У неділю 23-тю після П'ятидесятниці очільник єпархії відвідав Кам’янко-Бузьке благочиння і звершив Божественну літургію у Свято-Богоявленському храмі с. Новий Став

4 листопада 2018 року, в неділю 23-тю після П'ятидесятниці, Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій з Архіпастирським візитом відвідав Кам’янко-Бузьке благочиння, де звершив Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого у Свято-Богоявленському храмі с. Новий Став.


Перед входом до храму Високопреосвященного митрополита Димитрія щирими словами віршів, та з короваєм зустрічали найменші парафіяни храму - діти.

Вітальним словом митрополита Димитрія у церкві зустрів настоятель храму ієрей Андрій Зварич:

«Ваше Високопреолсвященство! Дорогий Владико! «Зглянься з неба Боже і відвідай виноградний цей, що його насадила правиця Твоя». Ми раді вітати Вас, сьогодні, у нашому святому храмі, у такий нелегкий час але ми віримо у те що Ви сьогодні увійдете у нього і помолитесь разом з усіма вірними за мир у спокій у нашій державі. Тож увійдіть до цього святого храму, помоліться за всіх нас, і як добрий батько дайте своє архіпастирське благословення своїм дітям у такому нелегкому, але Богом благословенному житті. Іс полла еті Деспота!».

Після урочистого зодягнння архиєрея на середині храму перед початком Божественної Літургії владика Димитрій здійснив чином оновлення храму та освятив у вівтарі новий престол.

За Літургією Його Високопреосвященству співслужили: секретар єпархіального управління, настоятель Львівського храму ікони Божої Матері "Всецариці", митр. прот. Володимир Бачинський; ректор Львівської православної богословської академії, настоятеля Свято-Введенського храму смт. Брюховичі, протоієрея Ярослав Ощудляк; Кам'янка-Бузький декан, настоятель храмів: Хрестовоздвиженського с. Велике Колодно і Свято-Іллінського с. Колоденці протоієрей Ярослав Шикула; настоятель церков: св. арх. Михаїла с. Нагірці і Свято-Успенської с. Лодина протоієрей Микола Кекляк, настоятель Свято-Дмитрівської церкви с. Печихвости Василь Бачало, настоятель Різдво-Богородичного храму м. Кам’янко-Бузька протоієрей Володимир Котоус, настоятель церкви Перенесення мощів Святого Миколая чудотворця с. Забужжя протоієрей Миколай Єрмішин, настоятель Хресто-Воздвиженського храму с Дмитрів протоієрей Дмитро Карпа (Радехівське благочиння), настоятель храмів: Свято-Воскресенського с. Желдець і св. арх. Михаїла с. Воля Жовтанецька ієрей Іван Гунько, настоятель Свято-Миколаївського храму с. Честині ієрей Іван Чемерис, настоятель Свято-Богоявленської храму с. Новий Став священик Андрій Зварич, протодиякон Свято-Покровського кафедрального собору м. Львова Семен Пігура.

Під час Божественної Літургії було піднесено молитву за Єдину Помісну Українську Православну Церкву.

Співи богослужіння виконував парафіяльний хор.

Наприкінці Літургії Архіпастир виголосив проповідь.

Опісля зі словом подяки за відвідини парафії на адресу очільника єпархії звернувся настоятель храму:

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії

print the material