У неділю 22-гу після П'ятидесятниці Високопреосвященний митрополит Димитрій звершив Божественну Ліутргію у Покровському кафедральному соборі

24 листопада, у неділю 22-гу після П'ятидесятниці, Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій звершив Божественну Літургію у кафедральному соборі Покрова Пресвятої Богородиці м. Львова.


Його Високопреосвященству співслужили: проректо Львівської православної богословської академії прот. Михаїл Сивак, прот. Роман Коваль, головний редактор інтернет-радіостанції єпархії "Град Лева" прот. Віктор Кайда, прот. Олексій Виноградов, ієрей Андрій Кочкодан.

Після Євангельського читання Архипастир виголосив проповідь.

За Літургією Високопреосвященний митрополит Димитрій звершив священичу хіротонію над дияконом Сергієм Кирилюком.

Після завершення Літургії Владика Димитрій звернувся до присутніх зі словом у пам'ять про усіх невинно замучених голодом на Україні, пам'ять яких на Всеукраїнському рівні звершувалась напередодні згадуванням жертв Голодомору 1932-33 років, а також про клірика собору протоієрея Йосифа Стегнія, спочившого у Бозі 23 листопада.

Опісля цього духовенство звершило літію за упокій душ усіх навинно замучених голодом на Україні, а також душі новопреставленого раба Божого протоієрея Йосифа.

Насамкінець Владика Димитрій наділив архипастирським благословенням учасників богослужіння.

print the material