У неділю 21-шу після П'ятидесятниці очільник єпархії відвідав Буське благочиння і звершив Літургію у Свято-Петропавлівському деканальному храмі м. Буська

25 жовтня 2015 року, в неділю 21-ту після П'ятидесятниці, Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій здійснив Архіпастирські відвідини Буського благочиння, під час яких звершив Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого у Свято-Петропавлівському деканальному храмі м. Буськ.


Перед початком Літургії настоятель храму Буський районний благочинний протоієрей Петро Салабай звершив недільну ранню.

Вітальним словом Архіпастиря в притворі церкви зустрів настоятель храму:

"Ваше Високопреосвященство! Простіть і поблагословіть нас! Бузецьке православне духовенство в, майже, повному складі зібралося тут сьогодні, щоби разом із Вами просити Господа Ісуса Христа благословення для побожного українського народу і цих побожних парафіян зокрема. Для нас дуже важливо в цю знаменну дату для держави Україна почути Ваше мудре святительське слово. Тому, зустрічаючи Вас у цьому храмі, ми взиваємо: благословенний, хто йде в ім’я Господнє! Іс полла еті Деспота!"

За Літургією Його Високопреосвященству співслужили: Буський районний благочинний настоятель храму протоієрей Петро Салабай, настоятель Свято-Онуфріївського храму м. Буськ протоієрей Миколай Салабай, священник Петропавлівського храму протоієрей Іоан Салабай і запрошене на святкування духовенство благочиння.

Співи богослужіння виконував парафіяльний хор.

Наприкінці Літургії Архіпастир виголосив проповідь.

Також Високопреосвященний митрополит Димитрій привітав настоятеля храму отця Петра з ювілеєм - 60-річчям від дня народження, - який отець Петро відзначав 22 жовтня.

У свою чергу зі словом подяки за відвідини парафії і звершене богослужіння на адресу очільника єпархії звернувся настоятель храму.

На завершення відвідин парафії Владика Димитрій наділив учасників богослужіння архіпастирським благословенням.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

print the material