У неділю 2-гу після Пасхи, Антипасха, Високопреосвященний митрополит Димитрій звершив Божественну Літургію в Покровському кафедральному соборі

25 квітня 2020 року, в неділю 2-гу після Пасхи, Антипасха, ап. Фоми, Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій звершив Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого в кафедральному соборі Покрова Пресвятої Богородиці м. Львова.


Його Високопреосвященству співслужили: проректор Львівської православної богословської академії протоієрей Михаїл Сивак та ієрей Ігор Турик.

За богослужінням молився: головний редактор єпархіальної православної інтернет-радіостанції "Град Лева" протоієрей Віктор Кайда.

За літургією були піднесені молитви за спокій душі новопредставленого священнопротоієрея Євгена Заплетнюка.

Отець Євген раптово відійшов до Господа 26 квітня 2020 року, в неділю 2-гу після Пасхи, провідну, Антипасха, день пам'яті ап. Фоми, на 42-му році життя, від інсульту; обіймав посаду штатного священника і ключара кафедрального собору Святих рівноапостольних Костянтина та Єлени м. Тернополя. Отець Євген також був українським релігійним діячем, публіцистом та місіонером. Автор численних публікацій у релігійних та світських виданнях. Удостоєний низки церковних нагород.

Наприкінці богослужіння Архіпастир звернувся до духовенства та вірян з повчальним словом проповіді.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії

print the material