У неділю 18-ту після П'ятидесятниці керуючий єпархією відвідав Кам'янко-Бузьке благочиння і звершив Літургію у Покровському храмі с. Горпин

12 жовтня 2014 року, Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій з Архіпастирськими відвіданими перебував у Кам'янко-Бузькому благочинні, де з нагоди 100-річчя від дня початку будівництва і 75-річчя від дня освячення звершив Божественну Літургію свт. Іоана Золотоустого у Покровському храмі с. Горпин.


Його Високопреосвященству співслужили: благочинний єпархії, секретар Львівського єпархіального управління прот. Володимир Бачинський, настоятель храму прот. Стефан Михалко, а також запрошене на урочисте богослужіння духовенство благочиння і священики парафій Львівської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви з навколишніх сіл.

Після потрійної ектенії Високопреосвященний митрополит Димитрій прочитав молитву, що читається під час Літургії чи молебного співу у дні неспокою та нашестя ворогів на державу і Батьківщину нашу, самостійно укладену на основі відповідного чинопослідування, взятого з требника свт. Петра Могили, митрополита Київського.

Наприкінці Літургії Архіпастир виголосив проповідь.

У свою чергу з подячним словом за відвідини парафії і звершене богослужіння на адресу очільника єпархії звернувся настоятель храму.

З нагоди подвійного ювілею початку будівництва й освячення храму після завершення Літургії духовенство та віряни звершили урочистий хресний хід церковним подвір'ям довкола храму, під час якого Високопреосвященний митрополит Димитрій окропив освяченою водою священиків, вірян і стіни святині.

На завершення відвідин парафії Владика Димитрій наділив учасників богослужіння архіпастирським благословенням.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

ВІДЕОРЕПОРТАЖ >>>

ПРОПОВІДЬ >>>

print the material