У неділю 18-ту після П'ятидесятниці керуючий єпархією відвідав Городоцьке благочиння та звершив Літургію у Введенському храмі с. Мшана з нагоди 25-ліття відновлення церковно-парафіяльного життя громади

27 жовтня, у неділю 18-ту після П'ятидесятниці, день пам’яті святих Отців VII Вселенського собору, Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій з Архипастирським візитом відвідав Городоцьке благочиння, де з нагоди 25-ої річниці відновлення церковно-парафіяльного життя звершив Божественну Літургію у Введенському храмі с. Мшана.


Його Високопреосвященству співлужили: благочинний єпархії, секретар єпархіального управління прот. Володимир Бачинський, благочинний Городоцького благочиння прот. Роман Шак, настоятель храму прот. Олег Квасниця та духовенство благочиння.

Після завершення Літургії Високопреосвященний митрополит Димитрій у співслужінні духовенства звершив читання акафисту до Пресвятої Богородиці перед списком чудотворної ікони Її "Всецариця", привезеним зі Святої Гори Афон.

На завершення візиту Владика Димитрій наділив архипастирським благословенням учасників богослужіння.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії

print the material