У неділю 17-ту після П'ятдесятниці керуючий єпархією з Архипастирським візитом відвідав парафію с. Мурованого Сокальського благочиння

30 вересня, у неділю 17-ту після П'ятдесятниці, після Воздвиження, день пам'яті святих мучениць Віри, Надії, Любові і матері їх Софії, Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій з Архипастирським візитом відвідав парафію с. Мурованого Сокальського благочиння. В рамках візиту Владика Димитрій звершив Божественну Літургію у парафіяльному Воздвиженському храмі.

Його Високопреосвященству співслужили: благочинний єпархії, секретар єпархіального управління прот. Володимир Бачинський, настоятель храму прот. Мирослав Турчак та духовенство Сокальського благочиння.

Під час звершення малого входу Високопреосвященний митрополит Димитрій урочисто нагородив настоятеля прот. Мирослава Турчака черговою богослужбовою нагродою - протоієрейством, - прочитавши відповідну молитву піднесення до сану старшого пресвітера.

Наприкінці богослужіння Архипастир виголосив проповідь.

З подячним словом за відвідини парафії та звершену Літургію на адресу Архипастиря звернувся настоятель храму, піднісши Владиці Димитрію просфору на знак спільної молитви.

Також Владика Димитрій нагродив благословенною Грамотою сім'ю одного з найактивніших та найдавніших парафіян храму Воздвиження с. Домашева.

Після цього Високопреосвященний митрополит Димитрій очолив урочистий хресний хід довкола храму, окропивши святиню та вірян освяченою водою.

На завершення візиту Владика Димитрій наділив архипастирським благословенням вірян, що молились за богослужінням.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

print the material