У неділю 16-ту після П'ятдесятниці керуючий єпархією з Архипастирським візитом відвідав парафію Різдва Пресвятої Богородиці м. Львова

23 вересня, у неділю 16-ту після П'ятдесятниці, перед Воздвиженням, Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій з Архипастирським візитом відвідав парафію Різдва Пресвятої Богородиці м. Львова. В рамках візиту Архипастир звершив у парафіяльному храмі Божественну Літургію.

Його Високопреосвященству співлужили: ректор Львівської православної богословської академії прот. Ярослав Ощудляк, настоятель храму, благочинний єпархії, секретар єпархіального управління прот. Володимир Бачинський, а також клірики храму: прот. Тарасій Бецель, прот. Миколай Бобик, ієрей Орест Старко, ієрей Мирослав Мартинник.

Зустрічаючи керуючого єпархією у храмі, настоятель прот. Володимир Бачинський звернувся на адресу Архипастиря з вітальним словом:
"Ваше Високопреосвященство! Дорогий і улюблений наш Владико! Сьогодні духовенство і парафіяни церкви Різдва Пресвятої Богородиці сповнені великої радості. Бо нині, в цю святу неділю, воєдино сплелись три основні іпостасі Церкви Христової: єпископ, священики і народ. Сьогодні ми зустрічаємо нашого Владику і наші серця наповнює радість, у них торжествує віра. Адже щоразу, коли Ви вступаєте до цього храму, молитва є особливою, в особливому очікуванні перебуває віруючий народ на Ваше архипастирське благословення, на Ваше слово настови, яке укріпляло би нас у вірі в Бога, яке прославляло би Божу Матір, на честь Якої освячено цей храм і цей зелений пагорб нашого міста. Сьогодні, з великою радістю зустрічаючи Вас, молимося за Ваше здоров'я, молимося за Ваші архипастирські труди, щоби Господь і Богородиця ніколи Вас не покидали, щоби багато-багато літ Ви керували Церквою Львівсько-Сокальскої єпархії. Ми ж, як Ваші люблячі діти, завжди готові підставити Вам своє плече опори і допомоги. Увійдіть у нашу святиню, дорогий Владико! Піднесіть свою батьківську молитву перед престолом Божим за нас, за наші родини і сім'ї, за весь український народ! Благословіть усіх нас! Іс пола еті деспота!"

Перед початком Літургії Високопреосвященний митрополит Димитрій звершив Чин освячення оновленого іконостасу.

За Літургією молився відомий меценат Української Церкви А.М. Мацола.

Наприкінці богослужіння Архипастир виголосив проповідь.

Після завершення Літургії Владика Димитрій звершив Чин освячення хреста, що увінчає купол дзвіниці, а також окропив усіх, хто молився за богослужінням, освяченою водою та наділив вірян архипастирським благословенням.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

print the material