У неділю 14-ту після П'ятидесятниці Високопреосвященний митрополит Димитрій відвідав та звершив Божественну Літургію в екуменічному храмі святого Лазаря Чотириденного

29 вересня, у неділю 14-ту після П'ятидесятниці, після Воздвиження, Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій з Архипастирським візитом відвідав екуменічну парафію святого праведного Лазаря Чотириденного м. Львова, де звершив Божественну Літургію.


Основну матеріальну опіку над храмом святого Лазаря звершує Львівська державна хорова капела "Дударик", навчальні класи якої розташовуються у прихрамових будівлях. З ініціативи керівника капели Миколи Кацала храм почав діяти як екуменічний центр і слугує найперше для зростання та виховання у дусі християнської віри дітей та молоді - співаків капели.

За богослужінням Його Високопреосвященству співслужили: благочинний Львівського благочиння прот. Ярослав Дуда, проректор Львівської православної богословської академії прот. Михаїл Сивак, духовний опікун православної громади парафії прот. Стефан Палько, ієрей Василій Горгут.

Співи богослужіння виконували співаки капели "Дударик".

Наприкінці Літургії Архипастир виголосив проповідь.

Також за вагомий внесок у розвиток духовної культури українського народу, виховання молодого покоління у дусі християнської віри та екуменічну діяльність Високопреосвященний митрополит Димитрій відзначив благословенними грамотами керівників державної капели "Дударик".

Опісля завершення Літургії Архипастир звершив освячення відновленого старовинного образу Львівської Богородиці "Божа Матір вервична", на якому зображується особлива опіка Діви Марії над жителями міста Львова.

На завершення візиту Владика Димитрій наділив архипастирським благословенням учасників богослужіння.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

ВІДЕОРЕПОРТАЖ >>>

ПРОПОВІДЬ >>>

print the material