У неділю 12-ту після П'ятидесятниці Високопреосвященний митрополит Димитрій звершив освячення храму у житловому масиві Сихів м. Львова

31 серпня 2014 року, у неділю 12-ту після П'ятидесятниці, день пам'яті мучеників Флора i Лавра, Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій звершив чин великого освячення храму на честь Благовіщення Пресвятої Богородиці у житловому масиві Сихів м. Львова та першу Божественну Літургію у новоосвяченому храмі.


Його Високопреосвященству співслужили: благочинний єпархії, секретар Львівського єпархіального управління прот. Володимир Бачинський, настоятель храму прот. Стефан Ольховський, клірик Покровського храму житлового масиву Рясне-2 ієрей Андрій Сенів, клірики храму прот. Роман Хрущак та ієрей Маркіян Салабай.

Співи богослужіння виконував чоловічий хоровий колектив "Орфей".

Наприкійнці богослужіння Архіпастир виголосив проповідь.

Також від імені Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета Високопреосвященний митрополит Димитрій нагородив мецената і будівничого храму Ігоря Пилиповича Микичака високою церковною відзнакою - орденом святителя Миколая Чудотворця.

У свою чергу зі словом подяки за візит та звершене богослужіння на адресу керуючого єпархією звернувся настоятель парафії.

На завершення візиту Владика Димитрій наділив архіпастирським благословенням учасників богослужіння.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

ВІДЕОРЕПОРТАЖ >>>

ПРОПОВІДЬ >>>

ПРОПОВІДЬ >>>

print the material