У неділю 11-ту після П'ятидесятниці керуючий єпархією відвідав Кам'янко-Бузьке благочиння і звершив Літургію в Успенському храмі с. Жовтанці з нагоди його 120-літнього ювілею

8 вересня, у неділю 11-ту після П'ятидесятниці, Високопреосвящений митрополит Львівський і Сокальський Димитрій з Архипастирським візитом відвідав Кам'янко-Бузьке благочиння і з нагоди 120-літнього ювілею церкви звершив урочисту Божественну Літургію у храмі Успіння Пресвятої Богородиці с. Жовтанці.

Його Високопреосвященству співслужили: благочинний єпархії, секретар єпархіального управління прот. Володимир Бачинський, ректор Львівської православної богословської академії прот. Ярослав Ощудляк, благочинний Кам'янко-Бузького благочиння прот. Михаїл Піх, викладач ЛПБА прот. Ярослав Шикула, настоятель храму прот. Ярослав Тищак і духовенство благочиння.

Участь у богослужінні взяла велика кількість людей, майже повністю наповнивши величний трьох-придільний собор.

До 120-ліття храму зусиллями настоятеля і громади повністю відреставрованим був фасад та куполи церкви, а церковне подвір'я прикрасила криниця.

Наприкінці богослужіня Архипастир виголосив проповідь.

У свою чергу, зі словом подяки на адресу Владики Димитрія за візит та звершене богослужіння звернувся настоятель парафії.

Також Високопреосвященний митрополит Димитрій за понесені труди відзначив найактивніших парафіян благословенними архиєрейськими грамотами.

Опісля Літургії відбувся урочистий хресний хід довкола храму, під час якого Архипастир окропив освяченою водою стіни храму та вірян.

На завершення візиту Владика Димитрій наділив архипастирським благословенням учасників богослужіння.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

print the material