У Навечір'я Різдва Христового Високопреосвященний митрополит Димитрій звершив вечірню з Літургією свт. Василія Великого у Покровському соборі

6 січня 2015 року, у Навечір'я Різдва Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа, Різдвяний святвечір, Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій звершив вечірню з Божественною Літургією святителя Василія Великого у кафедральному соборі Покрова Пресвятої Богородиці м. Львова.


Перед початком вечірні духовенство собору звершило послідування царських часів і зображальних.

За Літургією Його Високопреосвященству співслужили: протоієрей Ярослав Хомин, проректор Львівської православної богословської академії протоієрей Михаїл Сивак, завідувач канцелярії Львівського єпархіального управління ієрей Артемій Бабленюк, протоієрей Юрій Шмід.

За богослужінням молився ключар собору протоієрей Павло Кочкодан.

Співи богослужіння виконував кліросний хор Покровського собору (регент - ієрей Андрій Гула).

Після завершення Літургії на середину храму була винесена ікона свята і Владика Димитрій разом із духовенством звершили чин славлення Різдва Христового, проспівавши тропар та кондак свята.

Також після завершення богослужіння ієрей Артемій Бабленюк звершив освячення нової Різдвяної шопки кафедрального собору.


Сьогодні ввечері Високопреосвященний митрополит Димитрій звершить святкове всенічне бдіння - велике повечір'я з літією та утреню у Покровському кафедральному соборі. Початок богослужіння - о 16:45. Запрошуємо всіх вірян до спільної молитви!


Окрім того тут ви можете ознайомитися з розкладом святкових богослужінь у храмах Львівського благочиння.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

ВІДЕОРЕПОРТАЖ >>>

print the material