У Львові все ж відновлені богослужіння в костелі отців єзуїтів

6 грудня 2011 року у Львові відновилося богослужіння в одному із найбільших костелів м. Львова храмі Св. первоверховних апп. Петра й Павла, що був зведений монахами ордену Єзуїтів у далекому XVII.

Цій події передували довгі протистояння із адміністрацією Львівської наукової бібліотеки. Зрештою, з костелу у нові, поки що не зовсім придатні для збереження книг, приміщення було вивезено 1 мільйон 300 тисяч примірників книг, серед яких є досить давні та цінні екземпляри. Львівські ЗМІ цій проблемі присвятили чимало інформаційної уваги, висвітлюючи протистояння між Львівською митрополією УГКЦ і науковою бібліотекою.

Освятив храм, який буде діяти як церква для військових, архієпископ і митрополит Львівський УГКЦ Ігор Возьняк у співслужінні єпископа Сокальсько-Жовківського Михайла Колтуна, керівника Департаменту Патріаршої курії УГКЦ у справах душпастирства в силових структурах України. Командувач Західного оперативного командування генерал-лейтенант Юрій Думанський висловив своє задоволення з приводу такої події, тим більше, що відкриття храму сталося у день святкування 20-річчя Збройних Сил України. Військовий чиновник запевнив журналістів, що храм хоч і освятили ієрархи та духовенство УГКЦ, але в ньому зможуть відправляти богослужіння представники усіх традиційних християнських конфесій.print the material