У Львівській Православній Богословській Академії відзначили 75-ліття з дня народження блаженної пам’яті Митрополита Андрія Горака

1 березня 2021 року, з нагоди 75-ліття з дня народження блаженної пам’яті Митрополита Андрія Горака, у Львівській православній богословській академії відбулась презентація двохтомника проповідей приснопам’ятного Владики. До збірки увійшли проповіді, які Митрополит Андрій виголосив ще будучи священиком Свято-Преображенського храму м. Львова.


Книги побачили світ завдяки старанням ректора ЛПБА проф. прот. Ярослава Ощудляка, який зібрав рукописи проповідей та впорядкував їх.

На початку презентації о. Ректор розповів про життєвий шлях Митрополита Андрія та про проповідницький стиль Владики.

Також зі спогадами про Львівського Архіпастиря виступив його наступник на Львівській кафедрі - Преосвященний Митрополит Димитрий Рудюк.

На завершення прот. Ярослав Ощудляк анонсував видання третього тому проповідей Митрополита Андрія, виголошені ним уже в архієрейському сані.

Тоді всі присутні проспівали приснопам’ятному митрополиту «Вічную пам’ять».

P.S. Книги можна придбати в бібліотеці ЛПБА та в церковній крамниці Львівсько-Сокальского єпархіального управління (вул. Грушевського, 2).


Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


Переглядів: 347

print the material