У Львівській православній богословській академії відбувся круглий стіл на тему: ''Просвітницька праця святих Кирила і Мефодія''

11 листопада у Львівській православній богословській академії відбувся круглий стіл на тему: «Просвітницька праця святих Кирила і Мефодія», ініціатором проведення якого виступила кафедра церковної історії, а організатором - секретар Вченої ради Академії прот. Любомир Хомин, повідомляє прес-служба ЛПБА.


У роботі круглого столу, який очолив ректор Академії прот. Ярослав Ощудляк, взяли участь викладачі і студенти духовної школи.

Вітальним словом відкрив засідання ректор, наголосивши на важливості залучення студенства до наукової діяльності, одним із видів якої є круглі столи, та на актуальності піднятої тематики обговорення адже місія рівноапостольних Кирила і Мефодія найбільшою мірою звершувалась саме на наших західноукраїнських краях.



З головною доповіддю виступив прот. Любомир Хомин, зі співдоповідями - студенти Володимир Жураківський та Іван Венгрин.

З повідомленням про місіонерську діяльність слов’янських першовчителів виступив Володимир Ведміцький.

Кожну з доповідей супроводжували обговорення і наукова дискусія.

Підсумував роботу круглого столу отець Любомир, підкресливши недостатню глибину вивчення церковною історією діяльності слов’янських першовчителів та зауваживши, що це може слугувати полем праці для науковців у майбутньому.

Насамкінець ректор подякував усім учасникам круглого столу, висловивши свої сподівання щодо активної участі викладацького та студентського складів духовної школи у подібних наукових заходах у майбутньому.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії




print the material