У Львівській православній богословській академії відбулися вступні екзамени на перші курси бакалаврату і магістратури

22-23 серпня у Львівській православній богословській академії відбулись вступні іспити до бакалаврату та магістратури на 2016-2017 навчальний рік, - повідомляє прес-служба ЛПБА.

Згідно благословення Високопреосвященного митрополита Львівського і Сокальського Димитрія 22 серпня для вступників у магістратуру вібулись усні екзамени з наступних дисциплін: Священне Писання, Догматичне богослів'я, Історія Древньої Церкви, Історія Української Православної Церкви.

Екзамени приймала комісія у складі: ректора прот. Ярослава Ощудляка, проректора прот. Михаїла Сивака, вченого секретаря прот. Любомира Хомина, завідувача кафедри церковної історії прот. Петра Політила, викладача прот. Петра Івасейка та завідувача архіву ЛПБА митр.прот. Василя Ховзуна.

Цього ж дня письмові екзамени з української мови, катехізису, Біблійної історії, церковного уставу та історії України складали вступники до бакалаврату.

За результатами вступних іспитів із 28 поданих заяв до першого курсу ЛПБА було зараховано 22 студенти. Із 12 поданих заяв до магістратури було зараховано 10 студентів.

Наступного дня, 23 серпня, комісія у складі ректора прот. Ярослава Ощудляка, проректора прот. Михаїла Сивака, вченого секретаря прот. Любомира Хомина, духівника Академії прот. Ярослава Дуди, завідувача кафедри церковної історії прот. Петра Політила, завідувача канцелярії і голови прес-служби Академії протоієрея Назарія Лозинського, завідувача архіву ЛПБА митр.прот. Василя Ховзуна, і викладача церковного співу Оксани Кудовби приймала усний екзамен у вступників до бакалаврату.

Цього ж дня спеціалізована Вчена Рада прийняла захист магістерських та бакалаврських досліджень випускників, котрі через об’єктивні причини не були допущені до захисту на закінчення 2015-2016 навчального року (перебування в зоні АТО, стан здоров’я тощо). – за матеріалами сайту ЛПБА.
Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


Переглядів: 1382

print the material