У Львівській православній богословській академії відбулись урочисті заходи з нагоди чергового випуску бакалаврів та магістрів богослів'я

31 травня у Львівській православній богословській академії відбулись урочисті святкові заходи з нагоди закінчення 2011-2012 навчального року та чергового випуску бакалаврів та магістрів богслів'я.

З благословення керуючого єпархією Високопреосвященного митрополита Львівського і Сокальського Димитрія урочисту відправу святкової Літургії в академічному храмі Святителя Іоанна Золотоустого очолив вікарій єпархії Преосвященний єпископ Городоцький Юліан. Його Преосвященству співслужили ректор академії прот. Ярослав Ощудляк, проректор прот. Михаїл Сивак, інспектор прот. Василій Ховзун, а також викладачі та студенти у священичому сані.

Після Літургії був відслужений подячний молебень.

Урочистий акт був проведений під головуванням Високопреосвященного митрополита Димитрія. Архипастир звернувся до присутніх викладачів, студентів та випускників з повчальним словом, після чого вручив випускникам бакалаврату та магістратури відповідні дипломи.

Фото можна переглянути на офіційному сайті академії

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material