У Львівській православній богословській академії відбулась ХІІ Міжнародна щорічна конференція “Християнська сакральна традиція: віра, духовність, мистецтво”

19 листопада 2019 року у Львівській православній богословській академії відбулась перша частина ХІІ Міжнародної щорічної конференції “Християнська сакральна традиція: віра, духовність, мистецтво”.


У конференції взяли участь науковці з України, Німеччини, Польщі та Білорусі.

Відкриваючи пленарне засідання, ректор ЛПБА професор прот. Ярослав Ощудляк передав присутнім вітання митрополита Львівського і Сокальського Димитрія Рудюка та представив збірник матеріалів, що вийшов до початку роботи конференції. До збірника увійшло 46 наукові статей та тез 49 авторів з 11 міст України та зарубіжжя, які представляли 19 навчальних закладів та наукових організацій.

Після цього о. ректор запросив до вітального слова представника Львівської духовної семінарії, викладача літургіки митр. прот. Володимира Генсьора, який зі студентами також взяв участь у науковому заході. Отець Володимир побажав учасникам плідної праці та єдності у Христі.

Відтак із вітальним словом виступив професор кафедри гуманітарних дисциплін та соціальної роботи Львівського державного університету безпеки життєдіяльності Григорій Васянович, який через призму філософії Григорія Сковороди, показав філософію буття українського народу.

Після вітальних виступів праця конференції продовжилась у пленарному засіданні. Серед доповідачів були відомі у Львові та за його межами науковці: професор Володимир Александрович, Марія Гелитович, Володимир Жишкович, Кость Маркович, Леонід Мазур, Віктор Мельник, Тарас Откович та інші.

Пленарне засідання завершилось перервою на каву і конференція продовжилась працею у секціях.

Джерело: Прес-служба ЛПБА
Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

print the material