У Львівській духовній школі відбулось підсумкове засідання Вченої Ради

27 грудня 2017 року, в Львівській православній богословській академії відбулось підсумкове засідання Вченої Ради. Відкрив засідання ректор ЛПБА протоієрей Ярослав Ощудляк, який передав присутнім благословення та привітання керуючого Львівсько-Сокальською єпархією Високопреосвященного Митрополита Димитрія та оголосив порядок денний.


Із доповіддю про результати навчання студентів у першому семестрі виступив перший проректор ЛПБА протоієрей Михайло Сивак.

Доповідь про дисципліну студентів виголосив завідувач архіву протоієрей Василь Ховзун. За результатими доповідей про навчально-виховний процес в Академії Вчена ради прийняла відповідні рішення.

Про хід підготовки документів для отримання ліцензій на провадження освітньої діяльності Львівською православною богословською академією доповів декан богословського факультету протоієрей Назарій Лозинський.

Також Вчена Рада затвердила план наукових та просвітницьких заходів на другий семестр 2017-2018 навчального року.

Із пропозиціями та ідеями щодо тематики кваліфікаційних досліджень виступив викладач ЛПБА к.і.н. Андрій Цебенко.

Наостанок отець ректор подякував викладачам за працю у першому семестрі, привітав із прийдешніми святами та вручив кожному солодкий подарунок від Владики Митрополита Димитрія.


Джерело: прес-служба ЛПБА
Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material