У ЛПБА відбулась студентська конференція

20 лютого 2020 року, в Львівській православній богословській академії відбулась студентська конференція «Богословські виклики: протоієрей Олександр Мень», організована кафедрою богослов’я та філософії спільно зі студентським науковим товариством їм. святителя Петра Могили. Конференцію було присвячено 85-літтю від дня народження о. О. Меня.


Відкрив конференцію перший проректор ЛПБА доцен прот. Михайло Сивак, розповівши про особливості пастирського та місіонерського служіння о. Меня.

Після виступу завідувача кафедри богослов‘я та філософії доктора богослов’я професора прот. Володимира Греха з доповідями виступили студенти ЛПБА Зінченко Володимир, Володимир Василишин, Гандзюк Микола, David Chijioke, Любомир Тарнавський, Леонід Карпінка, Роман Пинів, Андрій Акуленко. Студенти розповіли про життєвий шлях, наукові праці, пастирську та проповідницьку діяльність відомого богослова.

Після цього до учасників звернувся декан богословського факультету доцент прот. Назар Лозинський, який розповів про богословські погляди прот. Олександра Меня.

На завершення зібрання переглянуло уривок із телепередачі за участю о. Олександра та вшанували хвилиною мовчання Героїв Небесної Сотні.

Джерело: прес-служба ЛПБА
Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

print the material