У Хрестопоклонну неділю Високопреосвященний митрополит Димитрій звершив Божественну Літургію у Покровському кафедральному соборі

23 березня 2014 року, у неділю 3-тю Великого посту, Хрестопоклонну, Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій звершив Божественну Літургію свт. Василія Великого, архієп. Кесарії Каппадокійської, у кафедральному соборі Покрова Пресвятої Богородиці м. Львова.


Його Високопреосвященству співслужили: проректор Львівської православної богословської академії прот. Михаїл Сивак, завідувач канцелярією Львівського єпархіального управління ієрей Артемій Бабленюк, прот. Роман Коваль, прот. Ілля Подоба, ієрей Маркіян Салабай.

За богослужінням молилися ключар собору прот. Павло Кочкодан і прот. Ярослав Хомин.

Після Євангельського читання Архіпастир виголосив проповідь.

Під час богослужіння на ектеніях були піднесені особливі прохання про захист України від ворожих сил, що нападають на неї.

Наприкінці потрійної ектенії Високопреосвященний митрополит Димитрій прочитав молитву, що читається під час Літургії чи молебного співу у дні неспокою та нашестя ворогів на державу і Батьківщину нашу, самостійно укладену на підставі відповідного чинопослідування, взятого з требника свт. Петра Могили, митрополита Київського.

Ця молитва була подана для розгляду Святійшому Патріарху Філарету і Предстоятель дав своє благословення для її загальноцерковного вжитку.

Після завершення Літургії Владика Димитрій наділив архіпастирським благословенням учасників богослужіння.

Сьогодні ввечері Високопреосвященний митрополит Димитрій звершить вечірню з читанням канону з акафістом Божественним Страстям Христовим у Покровському кафедральному соборі (початок богослужіння о 18:00).

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

ВІДЕОРЕПОРТАЖ >>>

ПРОПОВІДЬ >>>

print the material