У Димитрівську поминальну суботу Високопреосвященний митрополит Димитрій звершив Літургію та заупокійну панахиду у Покровському кафедральному соборі

1 листопада 2014 року, у Димитрівську поминальну суботу, Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій звершив Божественну Літургію свт. Іоана Золотоустого у кафедральному соборі Покрова Пресвятої Богородиці м. Львова.


Його Високопреосвященству співслужили: ключар собору прот. Павло Кочкодан, проректор Львівської православної богословської академії прот. Михаїл Сивак, завідувач канцелярією Львівського єпархіального управління ієрей Артемій Бабленюк, прот. Роман Коваль, прот. Юрій Шмід.

Також за богослужінням молився прот. Ярослав Хомин.

За Літургією підносилися посилені молитви за спокій душ відвіку спочилих православних християн.

Окрім того, після потрійної ектенії Владика Димитрій прочитав молитву, що читається під час Літургії чи молебного співу у дні неспокою та нашестя ворогів на державу і Батьківщину нашу.

Опісля завершення Літургії Високопреосвященний митрополит Димитрій у співслужінні духовенства звершив заупокійну панахиду.

За богослужінням духовенство і віряни зокрема молилися за спокій душ і прощення гріхів усіх борців за віру і волю України.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

ВІДЕОРЕПОРТАЖ >>>

print the material