У Димитрівську поминальну суботу Високопреосвященний митрополит Димитрій звершив Літургію та заупокійну панахиду у Покровському кафедральному соборі

4 листопада 2017 року, у Димитрівську поминальну суботу, Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій, звершив Божественну Літургію свт. Іоана Золотоустого у кафедральному соборі Покрова Пресвятої Богородиці м. Львова.


Його Високопреосвященству співслужили: ключар собору протоієрей Павло Кочкодан, проректор Львівської православної богословської академії протоієрей Михаїл Сивак, завідувач канцелярії Львівського єпархіального управління ієрей Артемій Бабленюк, протоієрей Роман Коваль, голова єпархіального Консультативного центру кризових станів ієрей Сергій Кирилюк, протоієрей Юрій Шмід, ієрей Назарій Тишинський, ієрей Олексій Саків, ієрей Володимир Ведміцький.

Також за богослужінням молився головний редактор єпархіальної православної інтернет-радіостанції "Град Лева" протоієрей Віктор Кайда.

За Літургією підносилися посилені молитви за спокій душ відвіку спочилих православних християн.

Опісля завершення Літургії Високопреосвященний митрополит Димитрій у співслужінні духовенства звершив заупокійну панахиду.

За богослужінням духовенство і віряни, зокрема, молилися за спокій душ і прощення гріхів усіх борців за віру і волю України.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

print the material