У ДИМИТРІВСЬКУ ПОМИНАЛЬНУ СУБОТУ МИТРОПОЛИТ ДИМИТРІЙ ЗВЕРШИВ ЛІТУРГІЮ ТА ЗАУПОКІЙНУ ПАНАХИДУ У ПОКРОВСЬКОМУ КАФЕДРАЛЬНОМУ СОБОРІ

5 листопада 2020 року, у Димитрівську поминальну суботу, митрополит Львівський і Сокальський Димитрій звершив Божественну Літургію свт. Іоана Золотоустого у кафедральному соборі Покрова Пресвятої Богородиці м. Львова.

Владиці співслужили: ключар кафедрального собору, протоієрей Михаїл Сивак; протоієрей Михаїл Довгий; головний редактор інтернет-радіостанції "Град Лева", протоієрей Віктор Кайда; завідувач канцелярії єпархіального управління, протоієрей Артемій Бабленюк та інше духовенство.

За Літургією підносилися посилені молитви за спокій душ відвіку спочилих християн.

Після завершення Літургії Архіпастир у співслужінні духовенства звершив заупокійну панахиду під час якої духовенство та віряни, молилися за спочилих архіпастирів і пастирів, полеглих на полях бою за віру і Батьківщину, за воїнів, які загинули у війні, що триває захищаючи Україну, за загиблих та закатованих мирних жителів внаслідок російської агресії та за усіх спочилих православних християн.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії

print the material