У День Збройних Сил України Високопреосвященний митрополит Димитрій звершив Божественну Літургію у Свято-Михайлівському храмі Червоноградської військової частини

6 грудня, у День Збройних Сил України, Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій відвідав військову частину Т0200 м. Червонограда, де звершив Божественну Літургію у храмі Архистратига Божого Михаїла.


Його Високопреосвященству співслужили: благочинний єпархії, секретар єпархіального управління прот. Володимир Бачинський, благочинний Сокальського благочиння прот. Михаїл Гнатів, настоятель храму ієрей Андрій Копчак та духовенство благочиння.

За Літургією молилось командування військової частини, офіцерський склад та солдати.

Під час звершення малого входу Високопреосвященний митрополит Димитрій звершив урочисте нагородження настоятеля храму ієрея Андрія Копчака черговою богослужбовою нагородою - возведенням у сан протоієрея.

На завершення візиту Владика Димитрій наділив архипастирським благословенням учасників богослужіння, а також спільно з командуванням частини оглянув її територію та ознайомився з побутом солдатів.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

Переглядів: 1454

print the material