У день вшанування Львівської чудотворної ікони Пресвятої Богородиці Високопреосвященний митрополит Димитрій звершив святкову Літургію у Покровському кафедральному соборі

12 травня 2019 року, в неділю 3-тю після Пасхи, день пам'яті святих жінок-мироносиць і праведних Йосифа Аримафейського і Никодима, день вшанування Львівської чудотворної ікони Божої Матері ''Одигитрії'', Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій звершив Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого в кафедральному соборі Покрова Пресвятої Богородиці м. Львова.


Його Високопреосвященству співслужили: ключар собору протоієрей Павло Кочкодан, ієрей Андрій Кочкодан, ієрей Назарій Тишинський, ієрей Юрій Жук-Гординський, ієрей Ігор Турик.

За богослужінням молився: завідувач канцелярії Львівського єпархіального управління ієрей Артемій Бабленюк.

Після Євангельського читання Архіпастир виголосив проповідь.

Після завершення Літургії Високопреосвященний митрополит Димитрій у співслужінні духовенства звершив молебень до Пресвятої Богородиці перед списком Її чудотворної Львівської ікони.

Нагадаємо, що 9 років тому цю ікону з ініціативи Героя України Бориса Возницького та митрополита Димитрія було прославлено на урочистому богослужінні 4 грудня 2010 року на свято Введення у храм Пресвятої Богородиці.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії

print the material