У день вшанування ікони Пресвятої Богородиці ''Скоропослушниця'' керуючий єпархією співслужив Предстоятелю за Літургією у Володимирському соборі м. Києва

22 листопада, у день вшанування ікони Пресвятої Богородиці ''Скоропослушниця'', керуючий Львівською єпархією Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій співслужив Предстоятелю Церкви Святійшому Патріарху Київському і всієї Руси-України Філарету за Божественною Літургією у Свято-Володимирському кафедральному соборі м. Києва, де зберігається шанований список цієї ікони, написаний на Святій Горі Афон.


У числі єпископату Предстоятелю також співслужили: Патріарший намісник, митрополит Переяслав-Хмельницький і Бориспільський Епіфаній; митрополит Білгородський і Обоянський Іоасаф, митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан, намісник Михайлівського Золотоверхого монастиря архієпископ Вишгородський Агапіт, архієпископ Сімферопольський і Кримський Климент, єпископ Запорізький і Мелітопольський Фотій, вікарій Київської єпархії єпископ Васильківський Лаврентій.

Також Його Святості співслужили: намісник Свято-Феодосіївського монастиря м. Києва архімандрит Макарій (Папіш); викладачі КПБА у священному сані та запрошене духовенство, клірики собору та духовенство храмів м. Києва.

Участь у богослужінні взяв меценат Церкви А.М. Мацола зі своєю родиною та сім'єю.

На запричисному стиху проповідь виголосив клірик собору священик Олександр Шмуригін.

Після завершення Літургії Святійший Патріарх Філарет у співслужінні ієрархів і духовенства звершив читання акафисту до Пресвятої Богородиці перед шанованим списком ікони Її "Скоропослушниця".

За матеріалами: cerkva.info / gradleva.com

ФОТОАЛЬБОМ >>>

Переглядів: 1137

print the material