У день свята Введення в храм Пресвятої Богородиці Петропавлівська парафія с. Старий Яричів відзначила відпустове свято

Щороку 4 грудня, у день свята Введення в храм Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії, парафія першоверховних апостолів Петра і Павла с. Старий Яричів Кам'янко-Бузького благочиння відзначає відпустове свято.


Цьогорічні святкування були піднесені перебуванням у храмі списку чудотворної ікони Божої Матері "Всецариця", написаним на Святій Горі Афон.

Ікона прибула до церкви 3 грудня 2014 року у супроводі благочинного єпархії, секретаря Львівського єпархіального управління протоієрея Володимира Бачинського.

Благочинний єпархії звернувся до парафіян із привітальним словом.

У свою чергу зі словом до присутніх звернувся і настоятель парафії протоієрей Федір Домашовець. Зі словами вдячності Всемилостивому Господу Бого і Пресвятій Богородиці отець Федір склав також подяку й очільнику єпархії Високопреосвященному митрополиту Львівському і Сокальському Димитрію за благословення на перебування святині у Петропавлівському храмі.

Отець Федір також пригадав понад десятилітню історію будівництва нового парафіяльного храму та зауважив, що впродовж усієї довготривалої праці відчувалася особлива допомога і благословення Божої Матері, а тому свято Введення в храм Пресвятої Богородиці й надалі залишається для парафіян особливим днем і визначене як відпустове свято парафії.

Опісля духовенством благочиння соборно було звершено читання акафісту Божій Матері.

Настоятелю парафії співслужили: настоятель Воскресенського храму с. Дідилів протоієрей Іоан Бочало, настоятель Різдво-Богородичного храму с. Банюнин протоієрей Стефан Лібич, настоятель Свято-Борисоглібської громади м. Львова ієрей Іоан Домашовець, ієрей Андрій Скульський.

Співи богослужіння виконував парафіяльний хор (регент - Л. Блавацька).

Наступного дня, 4 грудня, у день свята Введення в храм Пресвятої Богородиці і відпустового свята Петропавлівської парафії, у храмі відбулося урочисте богослужіння.

Настоятелю церкви протоієрею Федору Домашовцю співслужили: настоятель Воскресенського храму с. Дідилів протоієрей Іоан Бочало, настоятель храму Собору Пресвятої Богородиці с. Утішків Буського благочиння протоієрей Остап Фарйон, Ієрей Іоан Бочало, настоятель Свято-Борисоглібської громади м. Львова ієрей Іоан Домашовець, ієрей Андрій Скульський.

Також участь у святковому богослужінні взяли духовенство Львівської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви: священик Ярослав Періг, священик Миколай Капій і священик Василій Федько.

Після Євангельського читання проповідь виголосив протоієрей Остап Фарйон.

Наприкінці Літургії з вітальним словом з нагоди відпустового свята на адресу настоятеля і парафіян звернувся отець Микола Капій.

У свою чергу зі словом подяки священикам, церковному комітету, хору, сестринству, парафіянам храму і гостям свята звернувся настоятель парафії протоієрей Федір Домашовець. Отець Федір закликав усіх з посиленою молитвою звернутися до Божої Матері, просячи у Богородиці миру і спокою для нашої Батьківщини.

Після завершення Літургії духовенство звершило читання акафісту Пресвятій Богородиці перед списком Її чудотворної ікони "Всецариця".

Насамкінець священики з вірянами звершили урочистий хресний хід церковним подвір'ям навколо храму.

5 грудня 2014 року, за парафіяльною традицією, у Петропавлівському храмі помолилися за спокій душ померлих парафіян.

Відправу Божественної Літургії очолив настоятель Різдво-Богородичного храму с. Банюнин протоієрей Стефан Лібич. Отцю Стефану співслужили протоієей Федір Домашовець та ієрей Іоан Домашовець.

Після завершення Літургії була звершена заупокійна панахида, а опісля - молебень до Пресвятої Богородиці.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material