У день свята Воздвиження Чесного Хреста керуючий єпархією відвідав Буське благочиння і звершив Літургію у Хрестовоздвиженському храмі с. Ожидів

27 вересня 2014 року, у день свята Воздвиження Чесного і Животворчого Хреста Господнього, Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій з Архіпастирським візитом відвідав Буське благочиння і з нагоди престольного свята звершив Божественну Літургію свт. Іоана Золотоустого у Хрестовоздвиженському храмі с. Ожидів.


Його Високопреосвященству співслужив: благочинний єпархії, секретар Львівського єпархіального управління прот. Володимир Бачинський, благочинний Буського благочиння прот. Петро Салабай, настоятель храму прот. Василій Нецькар і запрошене на святкове богослужіння духовенство благочиння.

Співи богослужіння виконував чоловічий хоровий колектив "Орфей".

Наприкінці Літургії Архіпастир виголосив проповідь.

У свою чергу зі словом подяки з нагоди відвідин парафії та звершеного богослужіння на адресу керуючого єпархією звернувся настоятель парафії.

Після завершення Літургії духовенство та віряни звершили урочистий хресний хід церковним подвір'ям, під час якого Владика Димитрій окропив учасників богослужіння і стіни храму освяченою водою.

Також Високопреосвященний митрополит Димитрій прочитав молитви на оновлення храму, освятивши працю парафіяльної громади з ремонту та прикрашення зовнішнього вигляду церкви.

Після завершення богослужіння духовенство та віряни звершили поклоніння Чесному Хресту Господньому.

На завершення відвідин парафії Владика Димитрій наділив учасників богослужіння архіпастирським благословенням.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

ВІДЕОРЕПОРТАЖ >>>

ПРОПОВІДЬ >>>

print the material