У день свята Стрітення Господнього Високопреосвященний митрополит Димитрій звершив Божественну Літургію у Покровському кафедральному соборі

15 лютого 2020 року, в день свята Стрітення Господнього, Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій звершив Божественну Літургію у кафедральному соборі Покрова Пресвятої Богородиці м. Львова.


Його Високопреосвященству співслужили: проректор Львівської православної богословської академії протоієрей Михаїл Сивак, протоієрей Андрій Кочкодан, ієрей Назарій Тишинський, ієрей Юрій Жук-Гординський, ієрей Ігор Турик.

За богослужінням молився головний редактор єпархіальної православної інтернет-радіостанції "Град Лева" протоієрей Віктор Кайда.

З нагоди 65-ої річниці з Дня народження та за заслуги перед Помісною Українською Православною Церквою від імені Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Епіфанія Високопреосвященний митрополит Димитрій відзначив багаторічного протодиякона Свято-Покровського кафедрального собору Семена Пігуру церковною відзнакою – орденом святителя і чудотворця Миколая.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії

print the material