У день свята Собору Архистратига Михаїла Високопреосвященний митрополит Димитрій співслужив Предстоятелю за богослужіннями у Михайлівському монастирі м. Києва

21 листопада, у день свята Собору Архистратига Михаїла та інших Небесних Сил безплотних, Архангелів: Гавриїла, Рафаїла, Уриїла, Селафиїла, Ієгудиїла, Варахаїла та Ієремиїла, день престольного свята центрального Свято-Михайлівського собору Михайлівського Золотоверхого монастиря м. Києва, Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій співслужив за святковими богослужіннями - всенічним бдінням та Божественною Літургією, - Святійшому Патріарху Київському і всієї Руси-України Філарету.

Предстоятелю за богослужіннями також співслужили ієрархи Української Православної Церкви Київського Патріархату: Високопреосвященний митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан, Високопреосвященні архиєпископи Рівненський і Острозький Іларіон, Переяслав-Хмельницький і Бориспільський Епіфаній, ректор КПБА, Чернігівський і Ніжинський Євстратій, голова Інформаційного управління Київської Патріархії, Білоцерківський Олексанр, вікарій Київської єпархії, Преосвященні єпископи Васильківський Феодосій, намісник Свято-Феодосіївського монастиря м. Києва, вікарій Київської єпархії, і Вишгородський Агапіт, намісник Свято-Михайлівської обителі м. Києва, вікарій Київської єпархії, а також намісники інших чернечих обителей України, зокрема намісник Свято-Георгієвського монастиря на Козацьких Могилах ігумен Митрофан Бутинський і намісник Свято-Миколаївського Богуславського монастиря ігумен Арсеній Пожарний, та духовенство м. Києва.

Напередодні свята, 20 листопада, ввечері Святійший Патріарх Філарет звершив всенічне бдіння у Михайлівському соборі. Чин літії з благословення Предстоятеля звершив намісник обителі Преосвященний єпископ Агапіт.

У день свята Предстоятель очолив Божественну Літургію.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

Переглядів: 2381

print the material