У день свята Різдва славного пророка, Предтечі та Хрестителя Господнього Іоана Високопреосвященний митрополит Димитрій звершив Літургію у Покровському кафедральному соборі

7 липня 2014 року, у день свята Різдва чесного славного пророка, Предтечі та Хрестителя Господнього Іоана, пам'ять преподобних Іова та Феодосія Манявських, Високпреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій звершив Божественну Літургію свт. Іоана Золотоустого у кафедральному соборі Покрова Пресвятої Богородиці м. Львова.


Його Високопреосвященству співслужили: прот. Ярослав Хомин, прот. Роман Коваль, прот. Юрій Шмід.

За Літургією молилися клірики собору: проректор Львівської православної богословської академії прот. Михаїл Сивак і завідувач канцелярією Львівського єпархіального управління ієрей Артемій Бабленюк.

Після Євангельського читання Архіпастир виголосив проповідь.

Згідно благословення Предстоятеля Церкви Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, за богослужінням були піднесені молитви за спокій душі новопреставленого Предстоятеля Української Православної Церкви у єдності з Московським Патріархатом блаженнішого митрополита Володимира Сабодана, що спочив у Бозі вранці 5 липня 2014 року.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

ВІДЕОРЕПОРТАЖ >>>

ПРОПОВІДЬ >>>

print the material