У день свята Різдва Христового Високопреосвященний митрополит Димитрій звершив Божественну Літургію в Покровському кафедральному соборі

7 січня 2017 року, в день свята Різдва Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа, Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій звершив Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого в кафедральному соборі Покрова Пресвятої Богородиці м. Львова.


Його Високопреосвященству співслужили: ключар собору протоієрей Павло Кочкодан, проректор Львівської православної богословської академії протоієрей Михаїл Сивак, голова єпархіального Консультативного центру кризових станів ієрей Сергій Кирилюк, ієрей Назарій Тишинський. ієрей Володимир Іванейко.

За Літургією молилися головний редактор єпархіальної православної інтернет-радіостанції "Град Лева" протоієрей Віктор Кайда та завідувач канцелярії Львівського єпархіального управління ієрей Артемій Бабленюк.

У числі вірян участь у богослужінні взяв меценат Церкви підприємець Андрій Мацола з батьками та сім'єю.

Усім дітям, які цього дня приступили до Таїнства Євхаристії, були роздані солодощі.

На завершення від імені Предстоятеля Церкви Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, Високопреосвященний митрополит Димитрій нагородив:

  • За заслуги з відродження духовності в Україні, утвердження Помісної Української Православної Церкви та з нагоди 65-річчя від Дня народження - Мацолу Марію Михайлівну Орденом Святого Архістратига Михаїла;
  • За заслуги з відродження духовності в Україні, утвердження Помісної Української Православної Церкви та з нагоди 70-річчя від Дня народження - Мацолу Миколу Васильовича Орденом Христа Спасителя.

Насамкінець, опісля завершення Літургії, Владика Димитрій разом із духовенством проспівали кілька традиційних українських народних колядок, прославивши прихід Спасителя в тілі у світ.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії

print the material