У день свята П'ятидесятниці Високопреосвященний митрополит Димитрій звершив Літургію і вечірню з читанням коліновклонних молитов в Покровському кафедральному соборі

20 червня 2021 року, в неділю 8-му після Пасхи, свято П'ятидесятниці, день Святої Тройці, Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій звершив Божественну Літургію в кафедральному соборі Покрова Пресвятої Богородиці м. Львова.


Його Високопреосвященству співслужили: проректор Львівської православної богословської академії протоієрей Михаїл Сивак, головний редактор єпархіальної православної інтернет-радіостанції "Град Лева" протоієрей Віктор Кайда, завідувач канцелярії Львівського єпархіального управління протоієрей Артемій Бабленюк, економ єпархіального управління ієрей Назарій Тишинський, ієрей Андрій Кончило.

За Літургією молився протоієрей Андрій Кочкодан.

Участь у святковому богослужінні взяли кількасот вірян.

Після Євангельського читання Архіпастир виголосив проповідь.

На завершення Літургії Високопреосвященний митрополит Димитрій у співслужінні духовенства звершив велику вечірню, під час якої були прочитані три коліновклонні молитви - особливі моління до Пресвятої Тройці, які є першими від дня Святої Пасхи, що звершуються, стоячи на колінах.

Насамкінець Владика Димитрій ще раз привітав усіх учасників богослужіння зі святом П'ятидесятниці, а духовенство собору освятило принесене, згідно з традицією, вірянами зілля.


Також цього ж дня була освяченна ікона Віри, Надії та Любові і їх матері Софії, яку пожертвувала родина Кіри Сергія для Покровського Кафедрального собору м. Львова. "Впевнений, що ікона святих Віри, Надії та Любові і їх матері Софії буде приносити добро львів'янам, які звернуться до них за допомогою", - зазначив Сергій Кіра.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

ПРОПОВІДЬ >>>

print the material