У день свята Богоявлення Високопреосвященний митрополит Димитрій звершив Божественну Літургію і чин великого освячення води у Покровському кафедральному соборі

19 січня, у неділю 30-ту після П'ятидесятниці, день свята Богоявлення, Хрещення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа, Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій звершив Божественну Літургію свт. Василія Великого у кафедральному соборі Покрова Пресвятої Богородиці м. Львова.


Його Високопреосвященству співслужили: прот. Ярослав Хомин, проректор Львівської православної богословської академії прот. Михаїл Сивак, прот. Роман Коваль, головний редактор інтернет-радіостанції єпархії "Град Лева" прот. Віктор Кайда, ієрей Василій Горгут, ієрей Андрій Сенів, ієрей Сергій Кирилюк.

Після Євангельського читання Архипастир виголосив проповідь.

Опісля завершення Літургії, під спів тропарів на водосвяття "Голос Господній на водах..." та інших Владика Димитрій із воздухом і хрестом на голові у супроводі духовенства вирушив на соборне подвір'я, де було звершено чин великого освячення води.

Участь у водосвятті взяв також ключар собору прот. Павло Кочкодан.

Також, як і кожного року, було освячено джерельну воду із Новояворівського родовища питних підземних вод, автоцистерну з якою було надано керівником підприємства-постачальника води "Аква-лайт".

Опісля освячення води Владика Димитрій окропив нею духовенство, вірян та будівлю Покровського собору.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

ВІДЕОРЕПОРТАЖ >>>

ПРОПОВІДЬ >>>

ПРОПОВІДЬ >>>

print the material