У день свята Благовіщення Пресвятої Богородиці Високопреосвященний митрополит Димитрій звершив вечірню з Божественною Літургією у Покровському кафедральному соборі

7 квітня 2014 року, в день свята Благовіщення Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії, Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій звершив вечірню з Божественною Літургією свт. Іоана Золотоустого, у кафедральному соборі Покрова Пресвятої Богородиці м. Львова.


Його Високопреосвященству співслужили: ключар собору прот. Павло Кочкодан, прот. Ярослав Хомин, проректор Львівської православної богословської академії прот. Михаїл Сивак, прот. Роман Коваль, прот. Ілля Подоба, головний редактор православної інтернет-радіостанції єпархії "Град Лева" прот. Віктор Кайда, ієрей Андрій Кочкодан, ієрей Маркіян Салабай.

За богослужінням молився завідувач канцелярією Львівського єпархіального управління ієрей Артемій Бабленюк.

Після Євангельського читання Архіпастир виголосив проповідь.

Під час богослужіння на ектеніях були піднесені особливі прохання про захист України від ворожих сил, що здійснюють замах на її соборність, суверенність і незалежність.

Протягом богослужіння його учасники мали змогу вклонитися винесеному на середину храму списку чудотворної ікони Львівської Богородиці.

Після завершення Літургії Високопреосвященний митрополит Димитрій у співслужінні духовенства звершив молебень до Пресвятої Богородиці перед списком Її чудотворної Львівської ікони.

Опісля завершення богослужінь Владика Димитрій наділив архіпастирським благословенням їх богослужіння.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

ВІДЕОРЕПОРТАЖ >>>

ПРОПОВІДЬ >>>

print the material