У день пам'яті великомучениці Катерини керуючий єпархією співслужив Предстоятелю Церкви за Літургією у Свято-Катеринському кафедральному соборі м. Чернігова

7 грудня 2016 року, у день свята святої великомучениці Катерини та преподобного Меркурія Бригинського, ігумена Бригинського, у рамках відвідин Чернігівської єпархії на запрошення її керуючого архієпископа Чернігівського і Ніжинського Євстратія, Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій співслужив Предстоятелю Церкви Святійшому Патріарху Київському і всієї Руси-України Філарету за святковою Божественною Літургією у Свято-Катеринському кафедральному соборі м. Чернігова.


Його Святості співслужили: Патріарший намісник митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній, митрополит Львівський і Сокальський Димитрій, архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій, духовенство Чернігівської та Київської єпархій.

Перед початком літургії Патріарх звершив освячення нового іконостасу, відтвореного в стилі українського козацького бароко з ініціативи С. Березенка та за меценатської допомоги А. Мацоли.

За богослужінням молилися численні віряни.

Співи Літургії виконував архієрейський хор Свято-Катеринського кафедрального собору.

Наприкінці Літургії Патріарх Філарет виголосив проповідь, а також подякував всім причетним до реставрації фасадів храму та відтворення іконостасу, а також архієреям і духовенству та всім парафіянам і паломникам, які розділили спільну молитву.

На виході з храму Патріарх Філарет взяв участь у спеціальному погашенні конверта, присвяченому святкуванню, а також дав інтерв'ю для журналістів.Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


Переглядів: 2131

print the material